autopůjčovna, odtahová služba, asistenční služba
Nonstop hotline - 777 790 005
Právní ochrana

Všechna vozidla a posádky vozidel jsou pod právní ochranou pojišťovny DAS.

Pojištění

V ceně odtahu 10 Kč/km je zahrnuto pojištění vašeho nákladu u pojišťovny Kooperativa.


Odtahová služba Praha, odtah aut

Odtahová služba Carcomplete má velmi široký moderní vozový park rozmístěny v různých částech Prahy i ČR. I proto u Vás budeme rychleji než ostatní! Stále inovuje náš vozový park (jeřáby, přepravníky, atypická zařízení pro vyprošťování aj.) včetně vybavení (navigace, vyhledávací systémy). Zaměstnáváme spolehlivé a zkušené řidiče, automechaniky a dispečery. Díky naší komplexnosti jsme velmi levná odtahová služba, náklady na odvoz začínají na 10 Kč za km.

Odtahová služba – Praha, ČR, EU

 • odtah poškozeného vozidla – kdekoliv v EU, budeme u vás velmi rychle, okamžitý výjezd po zavolání; jsme dostupní nonstop 24 hodin denně, 365 dní v roce
 • asistenční služby – odtah i asistenční služby pro osobní auta, motocykly, nákladní vozy i stavební techniku
 • přistavení náhradního vozidla – po dohodě okamžité přistavení náhradního vozidla z naší autopůjčovny Praha na místo, které si sami určíte; velký výběr vozů

Pojištění nákladu, odtah zdarma

Sami jsme dobře pojištěni tak, že Váš náklad, který při poškození vozidla převezmeme, je také pojištěn u KOOPERATIVY. V případě, že jste nehodu nezavinili (jste poškozený), Vám Vaše pojišťovna na základě naší faktury, odtahové služby proplatí a Vy tak budete mít odtah zdarma.

Asistenční služby, přistavení nového vozu

Cílem našich služeb je především účinná pomoc v problémech. Zavolejte nám kdykoliv na +420 608 543 605 a my Vám pomůžeme situaci vyřešit co nejlépe a v maximální rychlosti. Nabízíme veškeré potřebné odtahové a asistenční služby:

 • vyproštění a odtažení poškozených vozidel i z extrémních podmínek, podzemních garáží apod. – speciální armádní vozidlo pro vyprošťování
 • odtah nepojízdných i pojízdných vozidel
 • přeprava nových a ojetých vozidel
 • pomocný start na kabely
 • doprava benzínu nebo nafty, kdyby vám došlo palivo
 • drobné opravy na místě
 • přistavení náhradního vozu z výběru Autopůjčovna Praha
 • přeprava vozidel k ekologické likvidaci aj.

Vždy mějte náš kontakt

Pro jistotu mějte u sebe vždy kontakt na komplexní a spolehlivou odtahovou službu, která působí v co nejširší oblasti. Na náš telefon +420 608 543 605 můžete volat NONSTOP. Rádi a ochotně Vám pomůžeme. A pomůžeme Vám rychle!

Ceník - odtahová služba Praha, celá ČR a EU

Osobní vozy od 10,- Kč za kilometr, dle telefonické domluvy

Odtah zdarma: částku za odtah, v případě nehody, kdy figurujete jako poškozený, nebo máte havarijní pojištění, Vám na základě námi vystavené faktury proplatí pojišťovna, která likviduje Vaši škodu!

Odtahy v nočních hodinách od 20:00 do 07:00 příplatek 300,- Kč za výjezd.

Konečná cena závisí na vzdálenosti, hmotnosti přepravovaného vozidla, obtížnosti nakládky a na tranzitních poplatcích (dálnice, tunely, trajekty atd.).

Pro stálé zákazníky a přepravu na větší vzdálenosti naše odtahová služba připravila zajímavé cenové zvýhodnění.

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s naší odtahovou službou? Chcete se o naší práci dozvědět více informací?

Přijímáme platební karty

Přijímáme platbu všemi běžnými kreditními kartami
Ukázky realizací

Zobrazit celou galerii Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Odtahová služba Carcomplete Zobrazit celou galerii


Profesionální vybavení

Naše odtahová služba vlastní moderní přepravník FITZEL. Je vyroben z lehkých hliníkových slitin, ložná plocha 4150 x 2000 mm, nosnost 2200 kg, automatická nájezdová brzda, hliníkové rozšiřitelné nájezdové rampy.

Přepravník Fitzel

Máme k dispozici i atypické vybavení, díky kterému může naše odtahová služba převážet karoserie nebo těžce havarovaná auta bez nápravy.

Vozík pro transport vozidel bez nápravy